تبلیغات
هری پاتر - جزئیاتی جدید از کتاب خلا موقت و نحوه انتشار آن منتشر شد.
طرفداران جی .کی .رولینک
درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

نویسندگان

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox
در این وبلاگ
در كل اینترنت

جزئیاتی جدید از کتاب خلا موقت و نحوه انتشار آن منتشر شد.


توسط USA Today منتشر شده که حاوی جزئیات زیادی از چگونگی کتاب جدید رولینگ و برنامه های انتشار کتاب خلا موقت در امریکا است.

لیتل براون، ناشر این کتاب در مورد اولین کتاب غیر پاتری نویسنده ی آن این طور گفته است:

ناشر امریکایی در صحبت هایش این طور پیش بینی کرد: “انتظار دارم دنیا از این سطح بالای قوه تخیل رولینگ به وجد بیاید.” او یکی از معدود کسانی است که کتاب را خوانده و به رولینگ لقب “یک نابغه، یکی از بزرگترین نویسنده های تاریخ” را داده است. او بعد از خواندن این رمان ۵۱۲ صفحه ای گفت: “من رو یاد کتاب های “دیکنز” انداخت، به خاطر اون سطح انسانیت، شوخی هاش، دغدغه های اجتماعیش و شخصیت های به شدت واقعی داستان.”

علاوه بر برنامه عمومی که در نیویورک برگزار خواهد شد ، رولینگ قرار است در برنامه های تلویزیونی متعددی از جمله در شبکه ABC و برنامه Nightline، World News و صبح بخیر امریکا، همچنین The Daily Show با جان استوارت در کمدی سنترال هم شرکت کند. علاوه بر همه ی این ها، دو مصاحبه ی چاپی هم از او قرار است منتشر شود که یکی از آنها در همین USA Today خواهد آمد.

خلا موقت ۶ مهر ماه (۲۷ سپتامبر) در امریکا و انگلیس عرضه می شود و در اولین چاپ ۲ میلیون نسخه منتشر می کند. مانند هری پاتر، هیچ نسخه ای از کتاب زودتر از موعد در اختیار رسانه ها جهت تحیل و بررسی قرار نخواهد گرفت.نوشته شده توسط :آرش اکبرزاده
چهارشنبه 8 شهریور 1391-07:27 ب.ظ
نظرات()